Stichting Huis aan het water

Tijdens diaconale zondag is het een traditie geworden dat wij ons richten op een project buiten onze gemeente/gemeenschap. Dit jaar is dat voor:

Stichting Huis aan het water

Dit jaar is gedurende de diaconale zondag aandacht gegeven aan het project “Stichting Huis aan het Water”. Dit is een opvanghuis voor iedereen die met kanker te maken heeft, of heeft gehad.

Stichting Huis aan het Water Katwoude

Stichting Huis aan het water, Katwoude

De heer Matty Hakvoort gaf een korte presentatie over deze stichting. 3 jaar geleden is dit huis opgericht door een enthousiaste groep vrijwilligers. Ook nu is het huis aan het water afhankelijk van vrijwilligers. Ongeveer 70 vrijwilligers zetten zich geheel belangeloos in voor de bezoekers.

Zij zijn volledig afhankelijk van giften voor de exploitatie van het huis en daarom is in onze kerk gecollecteerd. De opbrengst van de collecte bedroeg, inclusief verdubbeling, € 950,- ! Een mooi bedrag, dat zeker goed besteed zal worden.

Meer informatie over de stichting vindt u hier